Vnitřní rohy SQlab 410/402

Kód: 170842
999 Kč
Skladem (5 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vnitřní rohy jsou budoucností v posedu na kole. Jediné vnitřní rohy na trhu. Při úchopu oceníte menší odpor vzduchu, opravdu účinné uvolnění paží, zad a v neposlední řadě také dosáhnete na brzdové páky. Pohybem dovnitř přiblížíte lokty blíže k tělu, ulevíte zádům a krční páteři. Více zapojíte střed těla a šlapání bude efektivnější a lehčí. Oproti klasickým rohům, která nejsou vhodná pro moderní široká řídítka, mají rohy SQlab výhody v bezpečnosti. Jelikož nejsou na kraji řídítek, tak nehrozí kontakt (zavlečení) s překážkou. Při držení rohů dosáhnete zároveň na brzdy a můžete reagovat na nenadálé situace.
 

Materiál a vlastnosti:

  • Svalová relaxace - zamilujete si je během první zkušební jízdy. Svalstvo krku se uvolní, dochází k úlevě od typického tlakového zatížení na ruce a dokonce i šlapání nohou je mnohem účinnější a lehčí.
  • Rychlost - aerodynamická poloha lokte zajišťuje výrazně nižší odpor větru a rychlost jízdy se zvyšuje bez dalšího úsilí. 
  • Vnitřní rohy jsou budoucnost úchopu. Dříve byly rohy montovány na vnější straně řídítek a komplikovaně ohnuté, nyní jsou instalovány dovnitř.
  • Přirozená pozice rukou - rohy SQlab 410/402 zaručují přirozenou polohu rukou
  • Nízká hmotnost - hmotnost rohů 411 je pouhých 108gramů

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Rohy na kolo
Záruka: 2 roky
Určeno pro: Pánské/Unisex
Značka: SQlab
Barva: black
Doporučená MOC: 999 Kč

sq

sq

sq

sq

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: